واما . . . توجه . . . توجه

کابران عزیز سلام 

لطفاً به نکات زیر توجه فرمائید

افرادی علاقه مندی نشان می دهند و با عنایت و مهربانی و بخشش لطف در سایت فوادرویال نام نویسی می کنند ، اما ناقص و نیمه کاره آنرا رها میکنند !

عزیزان بایستی پس از نوشتن شناسه و آدرس ایمیل  ، فوری سایت را با استفاده از علامت – در سمت راست بالای بالا مینی مایز کرده ، و به ایمیل خود مراجعه کنید و رمزی را که وردپرس (  wordpress  ) برایتان فرستاده به داخل یک صفه  copy  کنید ( paset ) و سپس به سایت فوادرویال برگشته و به لینک ورود که دقیقاً زیر لینک نام نویسی (پائین ستون سمت چپ خانه در سایت) قرار دارد ، مراجعه کرده و با وارد کردن شناسه و رمز مذکور، درجدول طولانی مربوطه فقط نام و نام خانوادگی خورا به زبان فارسی بنویسند، پرکردن سایر قسمتها لزومی ندارد. آنوقت ثبت نام کامل میگردد . آنگاه امکان نوشتن با key board یا جعبه کلید در سایت برای هر گونه اظهار نظر وجود خواهد داشت.

وقتیکه سایت را باز می کنید همانجا  خانه است (  home page  ) 

من از روی شناسه وآدرس ایمیل ها که عموما رمزی هستند نمی توانم تشخیص دهم که با چه عزیزی مخاطب هستم . لذا تقاضا می نمایم که حتماً نام و نام خانوادگی را به زبان فارسی بنویسید .

برای راحتی و تسهیل در نام نویسی بهتر است ابتدا برگه ی ارتباط با سیدمحمدفواد ابراهیمی را  بطور دقیق مطالعه فرمائید.

موضوع دیگرآنست که بعداز ثبت نام  ، از طریق لینک ورود به درون سایت فوادرویال بروید ، و دیدگاه و نظر خودرا بنویسید . چون برای کسی که مراحل نام نویسی را کامل انجام دهد ، امکان نوشتن با کی بورد  Key Board  فراهم می گردد .

راستی اگر اظهارنظر نکنید و دیدگاه خودرا راجع به مقاله ی دلخواه ننویسید ، حسن کار کجاست ؟! من انتظار دارم عزیزان قضاوت کنند و مرا راهنمایی کرده ، تا به رفع نواقص احتمالی بپردازم . محصول کار همین است.

 

با تشکر و احترام          سید محمد فواد   ابراهیمی        مقیم شهر بسیار زیبای سنندج در کردستان ایران

پاسخ دهید