ارتباط با سید محمد فواد ابراهیمی

communication   to   SMF –  E

کاربر گرامی درود فراوان بر شما

با عرض خیر مقدم   ،  به سایت علمی – آموزشی  فوادرویال خوش آمدید .

با نام نویسی در سایت فوادرویال عضو مشترک دائمی خواهید شد ، هم فکری و نظرات دوستانه و بی ریای شما موجب ارتقاء کیفی سایت ، و مرا به ارائه ی بیش از پانصدهزار(  ۵۰۰۰۰۰  ) برگ  A4  نوشته هایم  در زمینه های مختلف تشویق خواهد کرد .

درسایت فوادرویال نام نویسی کنید . لینک نام نویسی در ستون اطلاعات قرار دارد . ( صفحه ی اول در موقع بازکردن سایت  foadroyal   خانه یا home page   نام دارد  )

لطفا پس از نوشتن شناسه و آدرس ایمیل ،رمز ارسالی وردپرس wordpress را که بلافاصله به آدرس ایمیل شما فرستاده میشود یادداشت کنید. یعنی سایت را با علامت – در گوشه سمت راست بالا مینی مایز کرده و اقدام به وارد شدن به ایمیل خود می کنید و رمزی را که wordpress  برایتان ارسال نموده به جایی که همواره در دسترس شما باشد copy می کنید ( paste ) وبعد به سایت فوادرویال برمیگردید.

حال باید به لینک ورود  که دقیقا زیر لینک نام نویسی قرار دارد مراجعه کرده ، ودر جدول مربوطه  شناسه و رمز وردپرس را بنویسید . بعد از آن  در جدول طولانی قسمت مشخصات ،فقط  نام و نام خانوادگی خودرا به زبان فارسی بنویسید ،پرکردن سایر قسمتهای جدول لزومی ندارد . پس از کلیک گزینه  به روز رسانی در پائین جدول وکمی تامل نام نویسی تمام گردیده و امکان استفاده از key board یا جعبه کلید برای نوشتن هر نوع اظهار نظر در سایت فراهم میگردد .

نوشتن نام و نام خانوادگی آنهم به زبان فارسی ضرورت دارد. چونکه تعداد اعضای سایت بسیار زیادشده است و ازآنجا که از روی شناسه ویا آدرس ایمیل که معمولاً بصورت رمز و کد و علامات خاص می باشند ، تشخیص اینکه با کدام عزیز مخاطب هستم منوط به نام و نام خانوادگی ایشان است. لذا با استفاده از کلیدهای Alt  و  Shift مبادرت به نوشتن به زبان فارسی کنید.

موضوع مهم دیگر آنست که کاربران ارجمند عنایت داشته باشند که ، نام نویسی برای چیست ؟ برای برخورداری از این امکان که می توان با کی بورد  Key Board در داخل سایت نوشت ! و لب مطلب همین است .

مستدعی است هر مقاله ای را که انتخاب کرده ومطالعه فرمودید ، در محل نوشتن دیدگاه ها ، نظر ، پیشنهاد و رهنمودهای خودرا بنویسید . شیرینی کار در همین قسمت است که کاربران قضاوت کنند و پس از ارزیابی  نمره بدهند. چراکه روند تکامل ازاین راه به مقصد مطلوب می رسد . 

بنابراین همیشه منتظر اظهارنظرهای شما بزرگواران هستم ، واگر لازم باشد اینجانب نیز در ارتباط با نوع نظر و حالت دیدگاه ، توضیحاتی می دهم که برای تمام کاربران قابل روئیت بوده ،  و با مطالعه ی آنها  میتوان در بحث شرکت نمود. اصلاً هدف کلی این ماجرا ، همین گفتگوها و گپ زدنها و چت کردنهاست .  وخلاصه اینکه همه باهم در ارتباط باشیم.

در این ماجرا فقط دو جبهه نداریم که یکی فواد باشد و دیگری تمام کاربران ! بلکه هر کابر برای خود جبهه ای برای اظهار نظر می باشد . در یک کلام ،این سایت حالت فیسبوک علمی را دارد .

رعایت الگوریتم فوق باعث برقراری ارتباطی پویا و مثمر ثمر خواهد شد .      با تشکر و سپاس        فواد